KONTAKT

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zadzwoń / napisz do kontaktów wymienionych poniżej.

Map-2019-2.png

Gdzie można znaleźć nasze podłogi?

 

Tylko w najlepszych studiach podłogowych
i wnętrzarskich. Pełna oferta w salonach firmowych w Warszawie i Wrocławiu. Skontaktuj się z nami, a my polecimy najbliższego sprzedawcę i parkieciarza. 

 

E-mail: biuro@princparket.pl

Telefon: (+48) 500 867 422, (+48) 504 006 588

PRINC_Showroom_0117.jpg

WROCŁAW

Showroom

aktualnie zmieniamy lokalizację - o nowym adresie będziemy informować wkrótce

Umów się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie:

+48 500 867 422

biuro@princparket.pl

poniedziałek - piątek
9:00-19:00

IMG_9146.jpg

WARSZAWA

Showroom

Galeria mebli Radius

Aleje Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Umów się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie:

+48 500 867 422

biuro@princparket.pl

poniedziałek - piątek

10:30-19:00

 

Chętnie poświęcimy Ci swój czas, dlatego zalecamy wcześniejsze umówienie spotkania. 

 

Head Office

Lenka Oplatková

Recepcja firmy

(+420) 602 673 876

lenka@princparket.cz

office@princparket.cz

Matěj Schejbal

Magazyn, Logistyka

 

(+420) 606 033 396

matej@princparket.cz

Věra Kuchyňková

Back Office

(+420) 777 743 919

verka@princparket.cz

Martin Jaroš

Jakość i technologia

(+420) 606 642 678

martin.jaros@princparket.cz

Obsługa Klienta - Polska

Arek Kołt

(+48) 512 441 901

arek@princparket.pl

Jakub Postler

(+48) 500 867 422

postler@princparket.pl

Szymon Hornowski

(+48) 501 799 144

szymon@princparket.pl

Export Managers

Ing. Erik Zitterbart

Anglie, Státy Beneluxu, Slovensko

(+420) 777 294 520

erik@princparket.cz

Ing. Zdeněk Žáček

Švýcarsko, Německo, Rakousko, Španělsko, Itálie

(+420) 725 643 917

zdenek@princparket.cz

Tomáš Blažek

Dánsko, Austrálie,

Polsko

(+420) 737 269 352

blazek@princparket.cz

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon