Drewniane stoły

 

Każdy ma swoje miejsce przy stole

Stoły do ​​jadalni Princ Parket Original charakteryzują się prostotą. Są po prostu idealne ;-)

Wykonane są z litego drewna dębowego, lekko szczotkowanego i mają naturalnie olejowaną powierzchnię. Piękne kolory i rozmiary dopasowane do każdego wnętrza.

"Kochamy drewno"

Nie możemy sobie wyobrazić, że miejsce, w którym spędzamy nasz cenny czas, nie jest po prostu z najlepszego materiału, jaki można wykorzystać. Zrobiony z drewna. Nie ma nic przyjemniejszego niż prawdziwe drewno.

Unikalny design

Produkujemy szeroką gamę podstawowych powierzchni i kolorów. Na życzenie chętnie wykonamy designerskie perełki
o niepowtarzalnym wyglądzie. Od przyzwoitego minimalizmu do bogatego rustyku. Odpowiednie do każdego wnętrza.

Naturalne materiały

Aby zachować naturalny charakter drewna, do obróbki powierzchni stołów używamy wyłącznie naturalnych olejów niemieckiej marki BIOFA. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i wydobywają naturalne właściwości drewna. 

 

Trwałość

Powierzchnię stołów drewnianych można wielokrotnie odnawiać. Wierzchnia warstwa stołu ma lekko szczotkowaną strukturę, dzięki czemu ukrywa wszelkie drobne uszkodzenia i nadal wygląda naturalnie. Zawsze może być naprawiona, odnowiona lub dopasowana kolorystycznie. W dowolnym momencie, nawet po latach użytkowania, stół można zeszlifować i sprawić, że stanie się zupełnie nowym meblem. To wszystko sprawia, że nasze stoły to nie konsumpcyjny produkt, ale bardzo dobra inwestycja.

 

Princ%252520Table%252520stoly%252520_edi

Salon drewnianych stołów Princ Parket Original

Ekspozycje naszych stołów drewnianych znajdziecie Państwo w salonie w Warszawie, a już wkrótce w zupełnie nowym miejscu we Wrocławiu. 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon